S.S.S

Hafta İçi – Hafta Sonu Fiyat Farkı Var Mı?

Günlük kiralama ücretlerimiz hafta içi – hafta sonu olarak farklı tarife ile fiyatlandırılmaktadır. Ancak oda kapasitesi üzerinden ücret ödediğiniz için; otel kalitesinde hizmet vermemize rağmen fiyat konusunda asla oteller gibi fırsatçılık yapmayız.

Uzun Süreli Kiralamalar Olabilir Mi?

Üniversiteye çok yakın olduğumuz için uzun süreli kiralamalar konusunda da(haftalık ve aylık) hizmetinizdeyiz. Hatta okul dönemi boyunca evlerimizi kiralayabilir, sadece bavulunuz ve kişisel eşyalarınızı getirerek evinizdeymiş gibi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Günlük Evlerde Fatura Ödüyor Muyuz?

Bursa Görükle günlük kiralık ev kiraladığınızda tüm fatura ücretleri fiyata dahildir. Yani herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Ayrıca depozito bedeli de talep edilmemektedir.

Günlük Daire Kiralarken Kimlik Kaydı Yapılıyor Mu?

Tüm müşterilerimizin güvenliği için kimlik kayıtları yapılmaktadır. Yasal olarak çalıştığımız için herkesin kayıtlı ve güvenilir biçimde konaklamasını sağlıyoruz.

Odanın İçinde Neler Var?

Günlük kiralık dairenizin içinde banyonuz, buzdolabınız, koltuğunuz, televizyonunuz ve yatağınız vardır. İnternet bağlantısı da ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Odalarımız büyüklüklerine göre fiyatlandırılmakta olup, ihtiyaçlarınızı karşılayacak her şey detaylı bir şekilde düşünülmüştür.

Fiyatlar Ne Kadar?

Fiyatlarımız konaklama süresine göre değişmektedir. Bu yüzden fiyat bilgisi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günlük fiyatlarımız oda seçiminize göre değişmekte olup, en ucuz fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımıza fatura ve internet hizmeti dahildir.

Güvenlik Var Mı?

Son derece güvenli olan firmamızda 7 gün 24 saat güvenlik vardır. Binadaki kamera sistemi ile içeri giriş çıkış yapan kişilerin kontrolü kolayca sağlanmaktadır. Bursa Görükle günlük kiralık ev alternatiflerinden yararlanmak istediğinizde güvenlikli binalarımızda konaklayabilirsiniz.

× WhatsApp Hızlı İletişim