Gallery Post

Neden Görükle Mavi Ay Apart?

Görükle Mavi Ay Apart üniversiteye olan yakın konumu nedeniyle öğrenciler için en iyi seçimdir. Konforlu oda seçenekleriyle, tercih ettiğiniz büyüklüğe göre değişmekte olan dairelerde televizyon, internet erişimi ve temel ihtiyaçların karşılanacağı mini mutfak bulunmaktadır.

Öğrenciler için ekonomik fiyatlarla uzun vadeli konaklama imkanı olduğundan hem okula yakınlığı hem de yurt bulamayanların alternatifi olduğundan tercih edilir. Doğru fiyat politikasının yanı sıra, güvenlik desteği sağlandığı için ailelerin de çocuklarını gözü arkada kalmadan emanet edebilecekleri bir yer olmuştur. Apart kullanmayı sevenler için günlük konaklama imkanının yanı sıra, otel konforu da beraberindedir. Bu yüzden en iyi seçim Mavi AY kalitesi ve deneyimiyle konaklamaktır.

İş Gezilerinde Yeni Eviniz

İş amaçlı ziyaretler için de çok sık tercih edilen apartımız, artık otelleri sollamaya çoktan başladı. Orta sınıfın konaklama ihtiyacının karşılanması için en iyi çözüm olan bu süreçlerde bizi arayarak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Görükle Mavi Ay Apart’ı tercih eden müşterilerimizin her biri, memnun olarak ayrılmıştır. Güvenli ve kalıcı bir konaklama, geçici bir durak olarak tercih edeceğiniz apartımız, otel konforunda daha ekonomik fiyatlarla kalmanızı sağlamaktadır. Online rezervasyon sistemiyle yer durumunu kontrol edebilir, kalacak yer arayışınız için istediğiniz tarihlerde uygun odamız olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Fiyatlar Bütçenize Dost

Bütçenize dost olan fiyatlardan yararlanmak isterseniz, Görükle Mavi Ay Apart en iyi seçimlerden biri olacaktır. İkamet edeceğiniz yer için doğru bir karar vererek masraflarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. En iyi konaklama alternatiflerinden biri olan apart daireler sayesinde, ihtiyacınız olan her şeyi minimum düzeyde karşılayabilir, üniversitenin en yakınındaki konumda konaklama imkanından yararlanabilirsiniz. Uzun vadeli konaklamalarda çok daha ekonomik fiyatlar bulabilirsiniz.

Kalacak yer arama sorunu yaşamak her öğrenci için ciddi bir stres kaynağıdır. Çünkü hem okula mesafe, hem bilinmeyen bir şehir söz konusu olduğundan güvende hissetmek bir hayli zordur. Bunu sağlamak için en iyi yöntemlerden biri olan okula yakın olan konutlar aramaktır. Okula yakın bir yer aradığınızda karşınıza ilk bizim pansiyon ve apartlarımız çıkmaktadır. Özenle tasarlanan odalarda rahatınız için her detay düşünülerek, konforunuzun eksiksiz olması sağlanmaktadır.

× WhatsApp Hızlı İletişim