Müşteri Yorumları

Konak Ailesi

Görükle’ye bir cenaze için gitmiştik. Vefat eden kişinin yakınları bizi burada ağırladı. Sorunsuz ve güvenilir bir zaman geçirdik. Bir evin temel ihtiyacı olan her şey burada vardı. Kendi evimiz gibiydi. Teşekkür ediyoruz.

Kemal Bıçakçı

Güvenilir ve yurt ararken oğlum için burayı bulduk. Komşumuz tavsiye etmişti, gerçekten hakkı da varmış, beğendik. Bir dönem boyunca burada kaldı. Güvenilir ellere emanet etmişiz, sağolsunlar ilgilendiler. Temizliği, okula yakınlığı vs. bizi memnun bıraktı.

Fidan Cebeci

Taşınırken sıkıntı yaşadık, evimize yerleşemedik. Geçici bir otel ararken burayı tavsiye ettiler. Gerçekten memnun kaldık. Çok memnunuz, samimi ve ekonomik fiyatlı bir işletme.

Ela Katırcıoğlu

Okul için kayıt döneminde kalacak yer arıyorduk. Mavi Ay Pansiyonu tavsiye ettiler. Pansiyon ve apart algısını kıran bir yer. Kendi özel dairemiz gibi rahat ettik. Çok da temizdi.

Karaca Ailesi

Düğün için geldik ve kalacak yer ararken sizi bulduk. Çok güzel ağırladınız, kendimizi evimizde ve rahat hissettik. Temizliğiniz, samimiyetiniz için teşekkürler.

Kemal Başaran

Görükle Mavi Ay Apart ile yeğenimin okulu nedeniyle karşılaştık. İlk başta geçici olarak düşündük ama aile ortamı olması, güvenli olması ve temizliği nedeniyle burada konaklamasını tercih ettik. Çok memnun olduk. Fiyatları da uygun.

Burcu İncik

Okula kayıt olmak için kiralık pansiyon arıyordum. Görükle Mavi Ay Apart Uludağ Üniversitesi’ne yakın olduğu için kalalım dedim. Ancak çok beğendim ve ev aramadan burada kalmaya başladım. Fiyatlar çok uygun, temizlik sürekli yapılıyor. Bize ev oldunuz teşekkür ederim.

Zehra Güven

Görükle Mavi Ay Apart pansiyon, gerek personeli gerekse odaların temizliği açısından bizi memnun etti. Bursa’ya her gelişimizde müsait yer varsa burada kalıyoruz. Memnun kaldık.

× WhatsApp Hızlı İletişim