Danışman Profil

bursa gorukle maviay apart rezervasyon yap

12

Listelenen İlanlar

Görükle Mavi Ay Apart

Görükle günlük kiralık daire denildiğinde ilk akla gelen firma olarak Mavi Ay Apartlarımızda günlük ve uzun dönem kiralama hizmeti vermekteyiz. Güvenilir ve ekonomik bir konaklama isteyenler için ideal bir süreç yaşanmasını garanti eden firmamız, yıllardır bu konuda müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Online rezervasyon imkanıyla lüks bir otelde konaklamış gibi hissedeceğiniz firmamız, mimarlar tarafından özel olarak dekore edilmiştir. Bu yüzden Görükle günlük kiralık daire kavramının çok ötesinde bir konaklama deneyimini garantilemekteyiz. Kısa ve uzun dönem kiralama hizmeti almanızı sağlayan firmamız, en ekonomik koşullarda konaklamanız için tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek mekan tasarımı sağlamıştır.

Konuklarımızın hem rahat edebilmeleri hem de ekonomik olarak lüks koşullarda konaklamaları için birçok avantaj sağlanmaktadır. Odalarınızda banyo ve buzdolabı temel ihtiyaçlarınızın karşılanması için ideal olurken, ekonomik fiyatlar da bütçenizi zorlamaz.

Özel tasarım yaşam alanlarıyla insanların kendilerini evlerinde olduğu gibi rahat ve güvende hissetmeleri planlanmıştır. Günün her saatinde hizmete açık olan günlük kiralık daireler, Bursa’nın merkezi konumlarında yer almakta, gerekleriniz için ziyaret edeceğiniz yerlere kolay ulaşım sağlanan lokasyonlarda bulunmaktadır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini odaklayan firmamız, özel tasarlanan odalarda lüks ve konforun bir arada olmasını hedeflemiştir. İş, eğitim ya da tatil amaçlı seyahatlerinizde doğru bir çözüm bulmak istediğinizde, konaklamak için en ekonomik tercih olarak Görükle günlük kiralık daire size lüks otel konforunu yaşatacaktır. Bu kapsamda verdiğimiz hizmetlerle en iyi yaşam alanının tasarlanmasını hedefledik.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, güzel Bursamızdan başlayarak tüm Türkiye’de bu sürecin oluşmasını desteklemektir. Sadece Bursa’da değil tüm şehirlerimizde günlük kiralık dairelerin lüks otel konforunda olması hedeflenmiştir. Bu kapsamda yenilikçi ve modern yaşam kabinleri hesaplayarak, barınma ihtiyacının büyük bir kısmının daha lüks hale getirilmesi hedeflenmektedir.

Listelerim

En Çok Görüntülenen

Görükle Günlük Kiralık Ev

Kafanızı dinlemek için tercih edeceğiniz…

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Alan (m²)

70

Günlük Kiralık Ev

200₺ İle Günlük Kiralama

İlan Sahibi: Görükle Mavi Ay Apart

En Çok Görüntülenen

Bursa Günlük Kiralık Ev

Bursa günlük kiralık ev sahibi…

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Alan (m²)

70

Günlük 1+1 Ev

150₺ İle Günlük Kiralama

İlan Sahibi: Görükle Mavi Ay Apart

1 2
× WhatsApp Hızlı İletişim