Nilüfer Günlük Kiralık Ev

Nilüfer Günlük Kiralık Ev

Günlük Dubleks Ev

200₺ İle Günlük Kiralama

 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-19-800x600
 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-13-800x600
 • Class-Apart-Standart-Daire-3
 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-2-800x600
 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-22-800x600
 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-17-800x600

İlan No :

 NİL002

Paylaş

Sık Kullanılanlara Ekle

Favori

Baskı yapmak

Daire Detayları:

 • Yapım Yılı: 2018
 • Isıtma: Kombi ya da Klima
 • Balkon: Var
 • Bahçe: Evet
 • Otopark: Açık Otopark
 • Yakınlık: Merkeze Yakın, Otogara Yakın, Hastaneye Yakın, Üniversiteye Yakın, Sanayiye Yakın

Yatak Sayısı

3

Banyo Sayısı

2

Otopark

5

Alan (m²)

90

Açıklama

Günlük konaklama sektöründe gittikçe çoğalan bir iş olan günlük kiralamalara Nilüfer günlük kiralık ev ilanlarında rastlayabilirsiniz.

Bursa’nın en modern ilçelerinden olan Nilüfer günlük kiralık ev potansiyeli açısından da öne çıkmaktadır. Çeşitli kiralama sitelerini kullanarak bu alanda yapılacak bir internet araştırması bu sonucu doğrulayacaktır. Çünkü Nilüfer Bursa gibi tamamen Avrupa şehri atmosferinde olan, üniversite hayatının etkilerinin her yerde görüldüğü bir ilçedir. Ticaret hayatı ve sosyal yaşayış da buna göre şekillenmektedir. Kiralama deyince akla gelen uzun vadeler bu sosyal yaşayış içinde görülmeyebilir.

Bakımlı ve Güvenilir Mekanlar

Bu durumda akla “Günlük kiralanan bu mekanların temizliği ve güvenliği ne durumda?” şeklinde bir soru gelebilir. Günlük kiralama işi düşen herkese Nilüfer ilçesinde sorun yaşamayacaklarını belirtmek isteriz. Bu kiralama biçimi artık sadece bizim gibi sorumlu ve yasal işletmeler tarafından yapılabiliyor. Yani kimlik kontrolü, giriş çıkışların takibi, işin mali açıdan denetlenmesi ve kiralanan mekanın her kullanımdan sonra hijyenik biçimde temizliğinin yapılması göz önüne alınıyor. Bu kiralamayı artık hizmet sektörü içinde yapılmaya başlanan bir iş olarak düşünebilirsiniz. Nilüfer günlük kiralık ev ilanlarımız da bu işin bir parçasını oluşturmaktadır.

İhtiyaç Duyulan Temel Eşyalar

Kiralanmak üzere verilen evlerde ihtiyaç duyulan her şey vardır. Bursa gibi bir sanayi şehrine iş amaçlı gelen ama otellerin resmi havasında kalmak istemeyen iş adamlarının sıklıkla başvurduğu bir konaklama biçimidir. Nilüfer ise hem merkeze yakınlığı, hem modern sokakları hem de yeşil doğası ile günlük kiralamalarda bile tercih edilen bir semt olmuştur. Normal kiralamaya ihtiyaç duyanların ve bu amaçla Bursa’ya gelenlerin de başta gelen yer tercihinin Nilüfer ilçesi olacağını tahmin edebilirsiniz.

Günlük kiralamaya verilen evler çoğunlukla 1+1 ve 2+1 yerleşim planlıdır. Ama talebe bağlı olarak dubleks evlerimiz de mevcuttur. Dikkat edilecek nokta günlük kiralama sektöründe tanınmış, güvenilen isimlere başvurmak olacaktır. Bu yüzden bizlere ulaşarak güven içinde Nilüfer’in keyfini sürebilirsiniz.

Nilüfer günlük kiralık ev aramasını aynı zamanda günlük kiralık daire, günlük kiralık rezidans, günlük kiralık apart biçimlerinde de yapabilirsiniz. Hepsinin sonucunda karşınızda bol seçenekli, uzun bir liste görürsünüz.

*** Fiyatımız günlük kiralamalar için geçerli olup minimum kiralama bedelidir. Hafta sonu veya özel günlerde konaklama ücretlerimiz için lütfen bizi arayın.

Haritadaki Konumumuz:

Benzer İlanlar

× WhatsApp Hızlı İletişim