Görükle Günlük Kiralık Pansiyon

Görükle Günlük Kiralık Pansiyon

Haftalık Kiralamaya Uygun

200₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Daire
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Daire-Ev
 • Class-Apart-Standart-Daire-2
 • Class-Apart-Suit-Daire-4
 • Class-Apart-Standart-Daire-4
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Ev
 • Bursa-Class-Apart-Suit-Daire
 • Class-Apart-Suit-Daire-3
 • Class-Apart-Suit-Daireler

İlan No :

 GRKL004

Paylaş

Sık Kullanılanlara Ekle

Favori

Baskı yapmak

Daire Detayları:

 • Yapım Yılı: 2018
 • Isıtma: Kombi ya da Klima
 • Balkon: Var
 • Bahçe: Evet
 • Otopark: Açık Otopark
 • Yakınlık: Merkeze Yakın, Otogara Yakın, Hastaneye Yakın, Üniversiteye Yakın, Sanayiye Yakın

Yatak Sayısı

3

Banyo Sayısı

2

Otopark

4

Alan (m²)

90

Açıklama

Uludağ Üniversitesi’ne yakın, daha çok öğrenciler ve aileler için konaklama seçenekleri olarak tercih edilen pansiyonlar çok uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden bulunabilir.

Öğrenciler için kayıt döneminde ya da eğitim yılının ilk zamanlarında Görükle günlük kiralık pansiyon kiralamak çok ekonomik bir çözüm olabilir. Güvenilir bir konaklama tercih edenler için, uygun fiyatlara kiralanacak apart ya da pansiyonlar uygun bir çözüm olabilir. Pansiyonlar uzun süredir konaklama konusunda ilk akla gelen çözümlerden biridir. Bu alternatifi değerlendirmek istediğinizde geçici ya da uzun süreli ikamet sağlayabilirsiniz. Öğrenciler için uygun olarak tasarlanan pansiyonlarda, temizlik ve fatura gibi giderler için ek bir ücret talep edilmemesi nedeniyle ekonomik bir sürecin yaşanması söz konusu olmaktadır.

Pansiyon Kiralama Avantajları

Öğrenciler için son derece önemli olan konaklama ortak bir grup öğrenci tarafından yapıldığında Görükle günlük kiralık pansiyon ilanları dikkat çekmektedir. Bu ilanları takip ederek istediğiniz arkadaş grubunuzla pansiyonda kalabilirsiniz. Hem ders çalışma zamanlarında hem de etkinlik yapmak istediğinizde pansiyon tercih ederek en iyi alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Pansiyon kiralama tercihiniz için en uygun ilanları sitemizde bulabilirsiniz. En yeni ilanları hemen buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kiralama işlerinde başarılı sonuçlar almak istediğinizde güvenilir bir kurumdaki ilanlar size yol gösterecektir. Pansiyon kiralamak eskiden beri bekar insanlar için en ekonomik tercih olduğundan sonuç açısından memnun kalınacak bir hizmettir. Bu yüzden doğru sonuçları alana kadar geçici bir seçenek olarak pansiyon tutabilirsiniz.

Kiralık Pansiyon Avantajları

Görükle günlük kiralık pansiyon ekonomik konaklama tercih edenler için iyi bir alternatiftir. Güvenle tercih edeceğiniz birçok ürün bulmak istediğinizde firmamızı kullanabilirsiniz. Sitemizde en yeni ve güncel ilanlara ulaşmak için bizi takip edebilirsiniz. Güvenle tercih edeceğiniz sitemizde sahibinden ilanları izleyebilir, hemen iletişim kurarak pansiyonumuzu bulabilirsiniz.

Kiralık pansiyon tutmak istediğinizde birçok alternatif çözüm bulmanızı sağlayan firmamızda en güncel günlük kiralık daire ilanlarını bulabilirsiniz. Güvenilir ve okulunuza, işinize en yakın konumda olan evleri bulmak istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Her zaman güncellenen ilanlarımız sizin için en iyi sonuçları vermek üzere hizmetinizdedir.

*** Fiyatımız aylık kiralamalar için geçerli olup; günlük ya da kısa konaklama ücretlerimiz için lütfen bizi arayın.

Haritadaki Konumumuz:

Benzer İlanlar

Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-22-800x600

Nilüfer Günlük Kiralık Ev

Günlük konaklama sektöründe gittikçe çoğalan bir iş olan günlük kiralamalara…

Yatak Sayısı

3

Banyo Sayısı

2

Alan (m²)

90

Günlük Dubleks Ev

200₺ İle Günlük Kiralama

Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-2-800x600

Bursa Günlük Kiralık Apart

Bursa gezilerinizde ya da iş seyehatlerinizde evinizin sıcaklığını yaşamak istediğiniz…

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Alan (m²)

70

Günlük Kiralık Apart

150₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

× WhatsApp Hızlı İletişim