Görükle Günlük Kiralık Ev

Görükle Günlük Kiralık Ev

Günlük Kiralık Ev

200₺ İle Günlük Kiralama

 • Class-Apart-Suit-Daire-3
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Daire-Ev
 • Class-Apart-Standart-Daire-1
 • Class-Apart-Suit-Daireler
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Daire
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Ev
 • Class-Apart-Suit-Daire-4

İlan No :

 GRKL003

Paylaş

Sık Kullanılanlara Ekle

Favori

Baskı yapmak

Daire Detayları:

 • Yapım Yılı: 2018
 • Isıtma: Kombi ya da Klima
 • Balkon: Var
 • Bahçe: Evet
 • Otopark: Açık Otopark
 • Yakınlık: Merkeze Yakın, Otogara Yakın, Hastaneye Yakın, Üniversiteye Yakın, Sanayiye Yakın

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Otopark

2

Alan (m²)

70

Açıklama

Kafanızı dinlemek için tercih edeceğiniz Görükle günlük kiralık ev seçenekleri, lüks ve normal segmentteki arayışlarınızı sonlandırmak için size yardımcı oluyoruz. 120 TL’den başlayan fiyatlara sahip olacağınız günlük evler full eşyalı bir şekilde ve her konaklama sonrası detaylı temizliği yapılarak kiralanmaktadır.

Konaklama konusunda daha samimi ve doğal bir ortam aranması, birçok kişinin kiralık ev tercihini günlük kiralıklar arasında yapmasını sağlar. Kiralama yapılacak alanlarda tercih edilen konutun özellikleri, fiyatı ve kullanım alanının genişliğine göre değişecek dış özellikleri kişisel ihtiyaca göre farklılaşmaktadır. Günlük kiralık evler, otelde konaklama yapmak istemeyenler için en iyi alternatiflerden biridir.

Görükle Günlük 1+1 ve 2+1 Ev Kiralama Seçenekleri

Eşya almakla uğraşmak istemeyenler Görükledeki 1+1 ve 2+1 konut alternatiflerini değerlendirebilir. Evinizin iş yerinize yakın olması, çevresinde alışveriş merkezleri okulların bulunmasını istiyorsanız biz sizin için en uygun konumdaki seçeneklerimizi iletebiliriz. Günlük kiralık evler ve uzun vadeli kiralamalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görükle günlük kiralık ev aramak, kısa sürede aradığınızı bulmak için bizimle iletişime geçin.

Günlük kiralama, kalabalık iş grupları, aileler ve organizasyon yapanlar için son derece önemlidir. Konaklama maliyetlerinin düşmesini sağlayan günlük kiralık seçenekler iş gezileri için Görükle ve yakınlarını tercih edenler için kurtarıcı oluyor. Tabi sadece iş amaçlı değil tatil amaçlı gezilerle de Görükle kiralık ev seçenekleriyle ekonomik konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık fiyatlar söz konusu olduğunda kiralama seçeneklerini bütçenize uygun olarak öğrenebilirsiniz.

Görükle Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Görükle günlük kiralık ev fiyatları evin konaklama kapasitesi ve özelliklerine göre ya da hafta sonu seçeneklerine göre değişmektedir. Güvenilir bir çözüm bulmak istediğinizde kurumsal olan firmamıza danışarak ailenizle konaklayacağınız birçok fırsata ulaşabilirsiniz. İster tek kişilik, ister kalabalık gruplara yönelik günlük kiralık evlerle iş seyahatleriniz için konforlu bir konaklamaya ulaşabilirsiniz. Fiyatlar günlük 100 TL’den başlamakta, evin özelliklerine göre değişmektedir. Kiralama süresi uzadıkça, fiyatlar da düşecek, daha ekonomik bir kiralama gerçekleştirebileceksiniz.

*** Fiyatımız günlük kiralamalar için geçerli olup minimum kiralama bedelidir. Hafta sonu veya özel günlerde konaklama ücretlerimiz için lütfen bizi arayın.

Haritadaki Konumumuz:

Benzer İlanlar

× WhatsApp Hızlı İletişim