Görükle Günlük Kiralık Daire

Görükle Günlük Kiralık Daire

Günlük 2+1 Daire

200₺ İle Günlük Kiralama

  • Class-Apart-Suit-Daire-3
  • Class-Apart-Gunluk-Daire
  • Class-Apart-Suit-Daireler
  • Class-Apart-Standart-Daire-1

İlan No :

 GRKL002

Paylaş

Sık Kullanılanlara Ekle

Favori

Baskı yapmak

Daire Detayları:

  • Yapım Yılı: 2018
  • Isıtma: Kombi ya da Klima
  • Balkon: Var
  • Bahçe: Evet
  • Otopark: Açık Otopark
  • Yakınlık: Merkeze Yakın, Otogara Yakın, Hastaneye Yakın, Üniversiteye Yakın, Sanayiye Yakın

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Otopark

3

Alan (m²)

70

Açıklama

Kiralık ilanları içinde Görükle günlük kiralık daire şeklinde olanlar uzun bir liste oluşturuyor.

Çünkü konaklama piyasasının bu yeni kiralama biçimi, Görükle günlük kiralık daire imkanları da dahil olmak üzere, kalınacak yerler açısından otellerden daha rahat bir ortam sunuyor. Kendinizi ev rahatlığı içinde buluyorsunuz. Kiraya verilen daireler ise sıfır daire bile olabiliyor. Tertemiz, klimalı, 24 saat sıcak suyu olan, doğalgaz olduğu için ısınmada sorun yaşanmayan, wifi sistemli, baştan sona itinayla döşenmiş bu daireler ailelere veya şirketlere özel kiralanıyor. Geçici olarak Bursada çalışmak için gelenlerin normal kiralık evlerden daha çok rağbet ettiği bir kiralama sistemi bu. Eşya, taşınma, güvenlik gibi sorunlar yaşamıyorsunuz. Görükle gibi modern hayatın hüküm sürdüğü bu semtte, Bursa gibi bir dünya kentindesiniz.

Evinizin Konforunu Yaşayın

Kiralamalar sırasında ek ücret, komisyon gibi bedeller asla alınmaz. Her kullanımdan sonra daireler pırıl pırıl temizlenir. Zaten özel eşyaların genelde tek kullanımlık olduğunu göreceksiniz. Bu ilanların hepsi fotoğraflı olarak ilgili ilanımızda mevcuttur. Fotoğrafların gerçek resimler olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Çünkü artık talep edenin giderek bilinçlendiği bir günlük kiralama sektörü var. Ayrıca bu piyasada o kadar yoğun bir rekabet ortamı yaşanmaktadır ki gerçek dışı beyanlar bir süre sonra mutlaka ortaya çıkmakta ve bir zaman sonra iş yapılamaz durumuna düşülmektedir. Bu yüzden bizim gibi güvenilir firmalar ile çalışmak her zaman iyidir. İletişim bilgilerinde zaten size gerekli telefonlar verilecektir. Ayrıca bu çeşit kiralamalarda fatura isteyin. Zaten bu kanuni zorunluluktur, piyasanın denetimli olmasını sağlar. Oteller ile fiyat karşılaştırması yaptığınızda Görükle günlük kiralık daire fiyatlarımızın çok uygun olduğunu sizler de göreceksiniz.

Ortalama Ev Özellikleri

Görükle günlük kiralık daire ilanlarındaki evler genelde ortalama 80 metrekare büyüklüğünde olan, komple bina içinde bulunan, konforlu evlerdir. 24 saat temizlik hizmeti mevcuttur. Çocuklu aileler ek yatak veya mama sandalyesi ihtiyaçları için rezervasyon anında bilgi verirlerse yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm dairelerde çay, kahve ve bitki çayı için ketlee imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca misafirlerimiz asla otopark sıkıntısı da çekmez. Kiralık daire işletmeciliği artık ciddi bir işkolu olmuştur ve bizler memnuniyetiniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

*** Fiyatımız günlük kiralamalar için geçerli olup minimum kiralama bedelidir. Hafta sonu veya özel günlerde konaklama ücretlerimiz için lütfen bizi arayın.

Haritadaki Konumumuz:

Benzer İlanlar

× WhatsApp Hızlı İletişim