Görükle Günlük Kiralık Apart

Görükle Günlük Kiralık Apart

Günlük Güvenilir Apart

200₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

 • Class-Apart-Standart-Daire-1
 • Class-Apart-Standart-Daire-2
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Daire
 • Class-Apart-Standart-Daire-4
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Ev
 • Bursa-Class-Apart-Suit-Daire

İlan No :

 GRKL001

Paylaş

Sık Kullanılanlara Ekle

Favori

Baskı yapmak

Daire Detayları:

 • Yapım Yılı: 2018
 • Isıtma: Kombi ya da Klima
 • Balkon: Var
 • Bahçe: Evet
 • Otopark: Açık Otopark
 • Yakınlık: Merkeze Yakın, Otogara Yakın, Hastaneye Yakın, Üniversiteye Yakın, Sanayiye Yakın

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Otopark

2

Alan (m²)

70

Açıklama

Bursa Uludağ Üniversitesinin yarattığı semt olarak bilinen Görükle günlük kiralık apart imkanı ile de herkesin yaşamak için tercih ettiği yerler içindedir.

Verilen bütün adreslerin üniversite ile ilgili olduğu Görükle günlük kiralık apart seçenekleri ile emlak piyasasında Bursa’da öne çıkan beldedir. En az bir yatak odası bir salon ve açık mutfak şeklinde klasik yerleşime sahip olan apartların oda sayısı artabilir. Ve sizin de yolunuz iş veya tatil gibi amaçlarla Bursa Görükle’ye düştüğünde günlük kiralanan mekanlarda konaklamayı tercih edebilirsiniz. Bu çeşit apartlar sizin her türlü ihtiyacınıza cevap veren, temiz ve güvenilir mekanlardır. Uygun fiyat, Görükle’de olduğu için merkezi konum, kablolu TV’nin bile olduğu kaliteli evler, ekstra ödemelerin çıkmayacağı bir işletme anlayışı konaklamada Görükle günlük kiralık apart seçeneğinin size getireceği avantajlar içindedir. Günlük olarak başlayan kiralamalar içinde tabii ki haftalık kiralama da mümkün olmaktadır.

Bu çeşit kiralamalarda akla öncelikle gelenler temizlik ve güvenlik unsurlarıdır. Konaklama sektörünün yeni kiralama formatı olan günlük kiralamalar şimdi hem emniyet hem de mali açısından denetim altına alınmıştır. Kiralamayı yapan size tertemiz bir mekan sunmayı garanti etmekteyiz. Bu işi sürdürmek adeta yeni bir iş kolu yaratmıştır. Bu yüzden günlük kiralanan mekanların temizliği konusunda, eğer bizim gibi güvenilir bir apart ile birlikte çalışıyorsanız, endişeniz olmasın.

Görükle’de Günlük Apart Kiralamak

Bursa’nın dünyaca ünlü kayak merkezi Uludağ’a sizi taşıyacak olan teleferiğe 22 km. ve İznik gibi tarihi bir şehre ise sadece 18 km. uzaklıkta olan Görükle esasta bir öğrenci semtidir. Uludağ Üniversitesi gibi ülkemizin en büyük okullarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Sürekli olarak akademisyenlerle karşılaşabilirsiniz. Yerli ve yabancı üniversite personelinin çoğu da Görükle günlük kiralık apart ilanlarını takip etmiş kişilerdir. Çünkü hem fiyat hem de kalite açısından bu kiralama biçimi gerçekten Bursa Görükle’de en uygun kalma imkanını yaratmaktayız. Üçüncü nesil üniversite olarak geçen Bursa Uludağ Üniversitesi’nin yerli veya yabancı öğrenci ve öğretmenlerine güvenin, onlar bu çeşit bir konaklamanın yaratacağı avantajları çoktan fark ettiler.

*** Fiyatımız aylık kiralamalar için geçerli olup; günlük ya da kısa konaklama ücretlerimiz için lütfen bizi arayın.

Haritadaki Konumumuz:

Benzer İlanlar

Class-Apart-Standart-Daire-4

Görükle Günlük Kiralık Ev

Kafanızı dinlemek için tercih edeceğiniz Görükle günlük kiralık ev seçenekleri,…

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Alan (m²)

70

Günlük Kiralık Ev

200₺ İle Günlük Kiralama

Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-19-800x600

Bursa Günlük Kiralık Pansiyon

Aklınıza gelen tatil planlarınızı Bursa günlük kiralık pansiyon hizmetini kullanarak…

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Alan (m²)

70

Günlük Kiralık Pansiyon

150₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

× WhatsApp Hızlı İletişim