Bursa Günlük Kiralık Ev

Bursa Günlük Kiralık Ev

Günlük 1+1 Ev

150₺ İle Günlük Kiralama

 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-19-800x600
 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-22-800x600
 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-13-800x600
 • Class-Apart-Standart-Daire-3
 • Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-2-800x600

İlan No :

 BRS003

Paylaş

Sık Kullanılanlara Ekle

Favori

Baskı yapmak

Daire Detayları:

 • Yapım Yılı: 2018
 • Isıtma: Kombi ya da Klima
 • Balkon: Var
 • Bahçe: Evet
 • Otopark: Açık Otopark
 • Yakınlık: Merkeze Yakın, Otogara Yakın, Hastaneye Yakın, Üniversiteye Yakın, Sanayiye Yakın

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Otopark

2

Alan (m²)

70

Açıklama

Bursa günlük kiralık ev sahibi olmak isteyenler kurulu bir düzene bavullarını getirip oturabiliyor.

İş, eğitim ya da gezi amaçlı ziyaretler için Bursa günlük kiralık ev tercihlerinizde firmamız sizin için hızlı çözümler sunacaktır. En güncel ve güvenilir ev ilanları için bizi takip edebilirsiniz. Günlük kiralık evler otellerden daha ekonomik alternatifler olduğu için son yıllarda çok sık tercih ediliyor. Özellikle günlük kiralama ihtiyacı olanlar ekonomik olmasının yanı sıra ev olma özelliği de taşıyan bu ortamlarda mutfak malzemeleri, banyo ve temizlik ihtiyaçları gibi birçok hizmeti de kiraya dahil olarak alıyorlar. Uygun fiyata ev tutmak isteyenler için günlük kiralıklar gene bir alternatif. Çünkü depozito ve eşya parasına gerek olmadan günlük ev kiralamak mümkün oluyor.

Kiralık Ev Kolaylıkları

Öğrenciler için çok iyi bir fırsat olan Bursa günlük kiralık ev seçenekleri ev kurarken ekstra masraf yaşanmaması için çok sayıda avantaja sahiptir. Bunların başında ev kurulum masraflarından olan depozito, çifte kira, eşyalar gibi ek ücretler olmaması gelmektedir. Sadece kişisel eşyalarınızı alarak yerleşebileceğiniz günlük kiralık dairelerde istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Tek başına ya da yalnız konaklamak istediğinizde en iyi çözümleri günlük kiralık evlerde bulabilirsiniz. Doğru fiyatlarla uzun vadeli konaklama isteyenler ise yine birçok avantaj elde edecektir. Kiralık evde yaşamak isteyen ama masraflar nedeniyle gecikenler için günlük kiralık evler kurulu bir düzen olduğu için son derece iyi sonuç vermektedir.

Sürekli güncellenen ilanlar, detaylı arama özelliği sayesinde istenilen büyüklüğe sahip olan evler bulmanız çok daha kolay olacak. Her zaman sizin için uygun bir günlük kiralık alternatifini Bursa’nın tüm ilçelerinde bulabilirsiniz. Sitemizi takip edin, aradığınızı kısa sürede bulun.

Okula Yakın Daireler

Bursa günlük kiralık ev  tercih edenler arasında öğrenci ve öğretmenler vardır. Bu yüzden konaklama konusunda okula yakın evleri tercih edenler kampüslerin bulunduğu bölgeleri gözleme alır. Sitemizden kampüsünüze en yakın olan günlük evlerimizi bulabilirsiniz. Uygun fiyatlar, ödeme koşulları ve konutun özellikleri gibi birçok detayı girerek aramalarınızı detaylandırabilirsiniz. Bize arayın, günlük konaklama fırsatını kaçırmayın!

*** Fiyatımız günlük kiralamalar için geçerli olup minimum kiralama bedelidir. Hafta sonu veya özel günlerde konaklama ücretlerimiz için lütfen bizi arayın.

Haritadaki Konumumuz:

Benzer İlanlar

× WhatsApp Hızlı İletişim