Bursa Günlük Kiralık Daire

Bursa Günlük Kiralık Daire

Günlük Lüks Daire

200₺ İle Günlük Kiralama

 • Class-Apart-Standart-Daire-2
 • Class-Apart-Suit-Daireler
 • Class-Apart-Standart-Daire-4
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Daire-Ev
 • Gorukle-Class-Apart-Suit-Ev
 • Class-Apart-Suit-Daire-3
 • Class-Apart-Standart-Daire-1
 • Class-Apart-Gunluk-Daire

İlan No :

 BRS002

Paylaş

Sık Kullanılanlara Ekle

Favori

Baskı yapmak

Daire Detayları:

 • Yapım Yılı: 2018
 • Isıtma: Kombi ya da Klima
 • Balkon: Var
 • Bahçe: Evet
 • Otopark: Açık Otopark
 • Yakınlık: Merkeze Yakın, Otogara Yakın, Hastaneye Yakın, Üniversiteye Yakın, Sanayiye Yakın

Yatak Sayısı

3

Banyo Sayısı

2

Otopark

5

Alan (m²)

90

Açıklama

Ülkemizin en büyük il merkezlerinden biri olan Bursa günlük kiralık daire bulma açısından da pek çok seçenek sunmaktadır.

Şimdilerde nüfusu çoktan 3 milyonu geçen Bursa günlük kiralık daire taleplerinin yoğun olduğu bir şehirdir. Uludağ gibi çok bilinen bir kış sporları merkezinin olması ayrıca herkesin aklına tatil kavramını getirdiği için bu çeşit taleplerin artması da normaldir. İstanbul’da yaşayanlar için de Bursa hafta sonu tatillerinin ideal yerlerinden biridir. Böyle kısa süreli konaklamalar için kısa süreli kiralamalar da düşünülebilir. Örneğin bir haftalık Bursa ve çevresini keşfetme gezisi için otellerin rutin havasından vazgeçip, tıpkı kendi evinizdeki gibi rahat edeceğiniz bir haftalık kiralanan lüks bir daire bulabilirsiniz. Dairelerimizin fiyat olarak çok daha elverişli olacağını da göreceksiniz.

Bursa’da Konaklamak İçin Yeni Seçenekler

Günlük kiralık daire seçeneklerini günlük kiralık apart, rezidans, ev veya pansiyon şeklinde de görebilirsiniz. Günümüzün hareketli iş ve şehir yaşantısı artık kiralama hizmetlerinde yeni şekiller yarattı. İnsanlar sadece otel konaklamasından farklı olarak, daha rahat edecekleri yerler arıyorlar. Artan maddi kazançların da bunda büyük etken olduğunu düşünebilirsiniz. İyi kazananlar iyi harcamak istiyorlar. Bursa günlük kiralık daire seçeneklerinin de bu istekler sonucu ortaya çıktığını söyleyebiliriz. İş ve tatil zamanları böylesi değişik konaklamaları da beraberinde getiriyor.

Gelişen Kent Bursa

Bursa gelişmenin ve değişimin kolayca benimsendiği bir kent. Ülkemizde yaşanması en rahat şehirler arasında ilk beşe giriyor. 2016 yılında dünyada bu konuda yapılan bir listelemeye ise Bursa 28. sıradan girdi. Rahat, temiz, güvenli ve kalite ile fiyat farkının çok açılmadığı şehirler bunlar. Suç oranları düşük, eğitim seviyesi yüksek. Bu yüzden Bursa’da bu sıralamada üstlerde yer aldı. Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk başkentlerinden olması ona tarihi bir zenginlik de katıyor. Yeşil Bursa sözü ise doğal zenginliklerini ifade ediyor. Bu yüzden tatil zamanlarınızı Bursa ve çevresini gezerek geçirebilir, plaj yerine bir kültür turuna katılabilirsiniz. Böylesi bir tatili de Bursa’da günlük kiralama imkanı bulacağınız rahat bir evde geçirebilirsiniz. Bursa günlük kiralık daire ilanlarına bakmak sizlere avantaj sağlayacaktır.

*** Fiyatımız günlük kiralamalar için geçerli olup minimum kiralama bedelidir. Hafta sonu veya özel günlerde konaklama ücretlerimiz için lütfen bizi arayın.

Haritadaki Konumumuz:

Benzer İlanlar

Görükle-Günlük-Kiralık-Daire-Mavi-Ay-Apart-19-800x600

Bursa Günlük Kiralık Pansiyon

Aklınıza gelen tatil planlarınızı Bursa günlük kiralık pansiyon hizmetini kullanarak…

Yatak Sayısı

1

Banyo Sayısı

1

Alan (m²)

70

Günlük Kiralık Pansiyon

150₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

× WhatsApp Hızlı İletişim