News Post

Günlük Ev Kiralamanın Avantajları

Değişen ve giderek modernleşen hayatımız kiralama işlerinde günlük evleri de gündeme aldı ve Görükle Maviay Apart olarak, günlük ev kiralamanın avantajları hakkında konuşur olduk.

Ev kiralama deyince aklımıza gelen taşınmalar, eşya yüklü kamyonlar, tayin olma telaşı ve tabii yıllık kira artışı gibi kavramlar günlük ev kiralamanın avantajları ve hatta bir adım ötesi modern bir ilçe olan Bursa’da,  Görükle günlük kiralık ev gibi çözümlerle adeta eriyip gittiler. Nasıl gitmesinler ki? Artık gayet modern, rahat, güvenilir daireler üstelik tepeden tırnağa eşyalı olarak, “kaç yıl oturursunuz acaba, hani kira artışını ayarlayasak ya” diyen ev sahipleri ile hiç yüz yüze gelmeden, birkaç günlüğüne bile olsa kiralanabiliyor. Bir günlük kiralamalar da mümkün, haftalık ya da aylık olanlar da.

Günlük Kiralık Ev Kiralama

İlk başta böyle bir kiralamayı kim yapar ki diye düşünebilirsiniz. Örnekleri çoktur. Mesela;

  • Tayininiz Görükle’ye çıkmıştır. Siz okullar kapanmadan ailenizi Görükle’ye getirmek istemezsiniz, önceden gelirsiniz. Malum, çocuklar okullarından kalmasınlar. Görükle günlük kiralık ev ilanlarımıza bakar uygun olanı seçersiniz. Otele para vermekten kurtulur, ev rahatlığında bir mekanda, gayet uygun fiyata, gerektiği kadar yaşayıp ailenizin gelmesini beklersiniz. Eşya derdiniz olmaz, işinize de rahatlıkla gidip gelirsiniz.
  • Gözünüzde tüten memleketinize gelmek için izin zamanını bekleyen bir yurt dışı çalışanı olabilirsiniz. Ama illa ki Bursa’da olan hısım, akraba evinde kalmak istemeyebilirsiniz. Birkaç günlüğüne bu formatta bir ev kiralar, yakınlarınızı görür ama kendiniz kendi evinizde gibi rahat edersiniz.
  • Bir üniversite kenti olan Bursa’ya, Uludağ Üniversitesi’ne (ki kardiyoloji bölümü ünlüdür) örneğin bir yarıyıl programı ders vermek üzere davet edilen bir akademisyensiniz. Dört ay gibi bir süre için temelli mi evinizi getireceksiniz? Görükle günlük kiralık ev fırsatları bu sefer aylık kiralık ev biçimine dönecek, anlaşma böyle yapılacak, ilanlarımız size yardımcı olacaktır.
  • Son verdiğimiz örnek yurt dışından gelen yabancı öğretim üyelerini de içine almaktadır.
  • Bursa gibi sanayi açısından gelişmiş bir kentte iki haftalık seminer programına katılması gereken bir yatırımcı olduğunuzu düşünelim. Siz hemen alıştığınız maliyet hesaplarını yaparak bu sürede otelde kalmak yerine Görükle günlük kiralık ev fırsatının çok daha avantajlı olduğunu göreceksiniz. Çoğu şirket bu gibi programlar için ekiplerine bu çeşit kiralama ile konaklama imkanı vermektedir. Otomotiv ve dokuma sektörünün merkez noktalarından olan Bursa’da böylesi iş programlarının ve hizmet içi eğitim kurslarının sürekli düzenlendiğini tahmin edebilirsiniz.
  • Hafta sonu tatili için ailenizi alıp Bursa ve civarını keşfe çıktınız. Çoluk çocuk en rahat edeceğiniz yer size ev ferahlığı verecek, iki gün için kiralayabileceğiniz konforlu bir kiralık dairedir.

Bu ve benzeri örnekler günlük ev kiralamanın avantajlarını anlatıyor. Akla gelen olumsuz ve kötü örnekler ise emniyet birimleri tarafından yapılan kontrollerle ortadan kaldırılıyor. Ayrıca mali açıdan da artık bir denetim söz konusudur. Ve Mavi Ay Apart olarak biz bunların tamamına sahibiz. Hatta daha fazlasına…

× WhatsApp Hızlı İletişim