Gallery Post

Günlük Apartlar Güvenilir mi?

Görükle günlük kiralık ev daire piyasasında her gün artan günlük kiralık ev, apart ve daire ilanları akla günlük apartlar güvenilir mi şeklinde bir soruyu da doğal olarak getiriyor.

Bir Avrupa şehri diyebileceğimiz Bursa’nın modern beldesi Görükle, ele alıp düşünüldüğü zaman Görükle günlük kiralık apart olarak Mavi Ay Apartın diğerlerine göre gayet güvenilir olduğunu göreceksiniz. Neden olmasın ki? Yasal bir işetme olan Mavi Ay emniyet birimlerine anlık kimlik bildirimlerinde bulunuyor. Ayrıca kiralamalarda fatura da kesiyoruz. Bu da mali bir denetim anlamına geliyor, kayıt dışı kazançların önüne geçiliyor. (Ve konaklama sektöründe işin kaliteli yapılması için sertifika alınması gerekiyor.) Bütün bunların sonucunda günlük ev kiralama işi için ilk başta ortaya çıkan olumsuz imajlar yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Piyasanın yarattığı kısa vadeli kiralama taleplerinin karşılandığı bir arz biçimine dönüşüyor. Görükle günlük kiralık apart olarak hizmete açılan evler de konunun bir parçasıdır.

Konfor, Temizlik ve Güvenlik

Üstelik ilanlarımıza baktığınız zaman kiralaması yapılan evlerin hepsinin çoğunlukla 2+1 formatında, kablosuz internete kadar gerekli konforun düşünüldüğü, tek bir binadan oluşan, güvenliği sağlanmış, hatta otopark imkanına sahip, rahat apartlar olduğunu göreceksiniz. Hepsi gerekli eşyalarla döşenmiştir.

Günlük olarak kiralanan evlerin işletmeciliği ise ayrı bir iş koludur. İşletmeci evini her kiralamadan sonra tepeden tırnağa, hijyenik anlamda temizlemekle sorumludur. Yani aklınıza herkesin kullandığı çarşaflar veya havlular gibi sözler gelmesin. Lüks otel temizliğini ve konforunu Görükle günlük kiralık apart olarak işletilen konaklama mekanlarımızda bulacaksınız. Böyle bir durumda “Günlük apartlar güvenilir mi?” diye bir soruyu düşünmeye gerek kalmıyor. Daha kiralama anlaşması yapılırken istediğiniz bilgiler bile size güven verebilir.

Bu konuda size düşen piyasada tanınan, piyasada güven sağlamış konaklama merkezlerinden hizmet almak olacaktır. Zaten bizler de günlük kiralanan evlerin üzerindeki olumsuz imajı kaldırmak için çok daha dikkatli davranıyoruz. Konumuzu daha iyi örneklendirmek için verilmiş bir ilanı yakından inceleyebiliriz.

Örnek Evimiz

Söz konusu apart Görükle’nin merkezinde yer alıyor. Harita ve sokak görünümünü internet üzerinden izleyebilirsiniz. Adı gayet iyi bilinen Mavi Ay Apart tarafından hafta içi 120 ₺ günlük fiyatla kiralanıyor. Net 70 metrekare kullanım alanı olan apartımız 2+1 şeklinde planlanmıştır. 4 katlı bir apartmanın istediğiniz katında oturacaksınız. Kombi, açık balkon, ses yalıtımı, kablolu TV, asansör, çelik kapı ve tüm beyaz eşya donanımı apartımızda mevcuttur. Yerler parke ve halı ile kaplanmıştır. Öncelikli soru olan güvenliğiniz binada kurulu olan kamera sistemi ile sağlanmaktadır. Ayrıca istediğinizde binamıza ait otoparkı kullanabilirsiniz. Çevre her türlü sosyal imkanın olduğu bir muhittir. Ulaşım açısından da hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Görükle günlük kiralık apart olanakları bu kalitededir. İlanlarımızın tamamı için buraya tıklayın.

× WhatsApp Hızlı İletişim